2007-06-30 19:27 Starlight Festival
Grand Astronomer Lunaris paaukojo savo gyvenimą mokytis Adeno dangaus kūnams. Kiekvieną vasarą meteorų lietūs nušviečia tamsųjį dangų, kai krentančios žvaigždės nusileidžia į Adeną. Įkvėpta gamtos šviesių pasirodymų, ponia Lunaris pradėjo rinkti ir eksperimentuoti su nukritusiomis Star Shards - rezultatas buvo akinantis! Kai Start Shards buvo sumaišoma su reikiamais ingredientais, buvo gaunamas neįtikėtinas efektas -  Star Shards šaudavo į viršų ir danguje pasirodydavo daug ryškių spalvų. Tai puikus reginys! Koks dar geresnis būdas atšvęsti vasarą, nei pasidalinti su visais šiuo puikiu reginiu?

Grand Astronomer Lunaris pasiuntė mane, jos kuklųjį mokinį Orion the Cat, pranešti visiems Adeno gyventojams, kad aš mainysiu nukritusias Star Shards į vasariškus fejerverkus. Tai Grand Astronomer Lunaris svajonė - matyti visų nušviestą dangų. Atneškite man Star Shards, visu kitu pasirūpinsiu aš!

Info:
Rinkite Star Shards, kartu ir Gunpowder su Magnesium, nuneškite juos Orion the Cat. Jis jums duos arba paprastus, arba didžiulius fejerverkus. Ši kasmetinė šventė prasideda liepos 3 dieną, o baigiasi liepos 31 dieną.

Info iš Lineage2.Com


Naujienų sąrašas