Įsidėk savo reklamą
2007-05-28 23:28 Sąskaitų (Account) slaptažodžiai

Dar nelabai seniai buvo kalbama, kad iškoduoti Lineage II žaidimo sąskaitų (Account) slaptažodžius yra neįmanoma, nes kodavimas (sha1) yra vienakryptis, tačiau laikas bėga kompiuterinė tehnika darovi vis galingesnė. Jos pagalba išgauti slaptažodi darosi vis lengviau.

Kartais serverių savininkai (Admin) specialiai kuria serverius, kad sužinotų žmonių slaptažodžius ir ir su jais patektų į jūsų kitų portalų sąskaitas (One ir t.t). Tai gana dažnai pasitaiko tarp L2J serverių, nes juos sukurti gana nesunku ir jie gana geri, todėl patraukia žaidėjų akį.


Tad norime įspėti, kad kurdami naujų sąskaitų slaptažodžius sugalvotumėte tokį, kokio nenaudojate kitame portale, arba sugalvokite jį pakankamai sudėtinga ir ilga. Patartina slaptažodį sudaryti iš 8 ir daugiau simbolių įtraukiant didžiasias raides ir pora skaičių. Tokio slaptažodžio aklas laužimas užtrunka pakankamai ilga laiko tarpa ir tai tapma beveik beprasmiška. Kolkas žaidimo slaptažodžių nulaužinėjimas (Brute force attack) nėra labai išplėtotas, nes tai nėra labai lengva, reikalauja dauk kantrybės sėkmes ir galingos įrangos. Būkite budrūs.Naujienų sąrašas