Įsidėk savo reklamą
2007-09-14 17:23 Merginos prieš "Lineage"

2007 metų, rugsėjo 29 dieną,  12 valandą dienos naujojoje Soboro aišktėje įvyks mitingas, kuris nukreiptas prieš Tomsko mieste naujai atsiradusio “Lineage II” serverio atidarymą. Skelbimas kviečia visas susidomėjusias merginas prisijungti ir palaikyti vykstantį judėjimą.

Ištrauka iš skelbimo:
“Tomsko miesto merginos, neleiskime mūsų vaikinams ištisas valandas sėdėti prie žydrųjų ekranų. Atkariaukim atgal mūsų nenaudėlius. Radijacija kenkia vyrų sveikatai. Tegyvuoja gamtos instinktai! Kompiuteriniai žaidimai turi būti užmiršti dviejų kartų bėgyje.”


Akciją rengiama palaikoma žaidejo NOtiko SEXyra, kuris 2 metus oficialiame Korėjos žaidimų serveryje “Javango” laikėsi  pirmoje vietoje

L2j.lt komentaras:

^Radio:
“Iš pradžių, pamačius tokio pobūdžio realų skelbimą, pasirodė šypseną. Vėliau, pasidomėjus Rusijos forume, pasirodo, kad tai realus mitingas, o ne falšas. Merginų skelbimu, tai lyg pragaro liežuvis, kuris verčia daryti perversmą ir atkreipti dėmesi į šią degradacijos problemą. Vienas iš judejimo šalininkų prasitarė, kad savo kailiu yra patyręs tokį reiškinį, kai gyvendamas su mergina, prie jos ”neprisilietė” du mėnesius, nes žaidė šį, gerai žinomą, žaidimą.

Vienas mano gerų pažįstamų, gan rimtai žaidžiančių "Lineage II", perskaitęs šį pranešimą, atsakė ir pridūrė begalę kartų:
"krc jei lietuvos seimas uzhbanis man l2 paskutini mano dzhiaugsma teks prie seimo bado akcija skelbti :)"

Plačiau apie tai, diskusijojeNaujienų sąrašas