Įsidėk savo reklamą
2007-07-23 14:34 MEGA EVENT

DarkneSoldiers serveris žaidėjams paruošė siurprizą, kokio Lietuvoje dar nebuvo. Žaidėjai, kurie leidžia laiką šiame serveryje, gaus prizus ne tik virtualiajame pasaulyje, bet ir tikrajame.

Ruošiamasi paleisti InterLude serverį, o kartu su juo ir „MEGA EVENT“ event‘ų ciklą, kuris truks nuo dviejų iki trijų mėnesių (07.09.01 – 07.12.01). Tai laikas, kai vyks didelis kiekis event‘ų bei tournament‘ų, kuriuose žaidėjai už atatinkamai užimtą vietą gaus taškų. Daugiausiai taškų surinkusiam žaidėjui ir atiteks prizas. Prizą galima bus rinktis iš kelių varijantų. Šiuos prizus padėjo įsteigti serverio rėmėjai. „MEGA EVENT“ prizo fondą sudarys nuo 1000 iki 1500 litų. Numatomi prizai yra 22“ colių LCD monitorius, gera vaizdo korta arba net kelionė į Egiptą. Šiuo metu yra atnaujinama serverio techninė dalis, o po jos bus imtasi InterLude diegimo.

Serverio vidutinis „Online“ žaidėjų skaičius siekdavo 350, tačiau didžioji dalis žaidėjų išsilakstė. Ilgą laiko tarpą buvo problemų su serveriu bei internetu, tačiau visos problemos galiausiai buvo pašalintos. Pakeistas interneto tiekėjas, kuris dabar užtikrina spartų ir kokybišką ryšį,  nuolat atnaujinamas pats serveris. Ruošiamasi padidinti žaidėjų skaičių  bei pasiūlyti geresnį, kokybiškesnį žaidimą. Serveris yra ribotų galimybių, kadangi jis yra „Java“, tačiau dirba ant „Linux“ operacinės sistemos. Tai suteikia pranašumą prieš kitus „Java“ serverius.

Be to, serverio adminas nori pridurti, kad serveris yra visiškai nemokamas ir jame niekada nebuvo ir nebus „Donation“, serveris turi gerus rėmėjus. 

Na ką!- žaidėjams reikia tik sekti informaciją, kuri skelbiama DarkneSoldiers svetainėje ir dalyvauti „MEGA EVENT“, žinoma ir laimėti.

     Sėkmės    http://lineage.marsatas.ltNaujienų sąrašas