2007-11-25 16:56 Kinijoje pagamintų kietųjų diskų serija „vagia“ slaptažodžius

Dalis kietųjų diskų Maxtor iš serijos Basics Personal Storage 3200 prekyboje pasirodė jau su įrašytu virusu. Slaptažodžius vagianti programa Virus.Win32.AutoRun.ah aptikta diskuose, į rinką išėjusiuose nuo 2007 metų rugpjūčio mėnesio. Virusą aptiko ir Seagate kompaniją apie tai perspėjo Kaspersky laboratorija.

Diskuose įrašytas virusas vogė internetinių žaidimų slaptažodžius ir juos siųsdavo į Kinijoje esantį serverį. Iš esmės virusą domino tik Kinijoje žaidžiami žaidimai, nors esant galimybei „pasiskolindavo“ ir „online“ veikiančios žaidimo RPG World of Warcraft versijos slaptažodžius.

Atlikus vidinį tyrimą, paaiškėjo, jog virusas į kietuosius diskus pateko dėka vieno Seagate kompanijos darbuotojo, atsakingo už serijos išleidimą. Kompanijos atstovai pranešė, jog užkrėstų diskų platinimas sustabdytas, o jau įsigijusiems tokius diskus siūloma atsinaujinti antivirusinę programą ir atlikti atminties skenavimą.

Gali būti, kad buvo vagiami ir Lineage II žaidėjų duomenys, tad būkite atsargūs, kas turite nesenai pirktus Maxtor kietuosius diskus.

Šaltinis: Http://Www.Technologijos.Lt/

 Naujienų sąrašas