2006-10-22 19:21 Ilgai lauktas Lineage 2 Modifier
Išleista ilgai laukta Lineage 2 Modifier "Linmod" programa. Kaip dauguma turbūt skaitėte naujienas l2j.lt tinklapyje, tai buvusios programos "L2m" antros versijos leidimas.

Ką šį kartą gali pasiūlyti najasis "Linmod"?

Be seniau žinomų galimybių naujoji versija turi 5 pagrindines naujienas.

DAT Redaktorius - Be jokio vargo leis redaguoti norimus žaidimo *.DAT failus, pakeisti serverio pavadinimą ar begale kitų nustatymų kuriuos slepia žaidimo failai.

Sistemos pakuotojas - Galėsit supakuoti savo sukurtą "peča", kurį parsisiuntęs žaidėjas sekdamas nurodymus išarchyvuos žaidimo katalogą ir tiesiok nuo darbastalio galės jungtis į Jūsų sukurtą serverį. Nesuprantantiems Lietuvių kalbos yra galimybė skaityti anglų kalba. Paprasta gražu ir funkcionalu.

Paleidėjas - Skirtas reikliems žaidėjams ir serverių administratoriams, kurie nori greitai ir be didelio vargo sukurti ir parsisiųsti naujasią serverio "pečo" atnaujinimą. Pakanka serverio administratoriui pakeisti failus interneto tinklapyje ir visi norintys žaidėjai turintys tokį paleidėją galės juos atsinaujinti. Tai netik palengvina visą siuntimosi procesą, bet ir kurkas jį supaprastina. Yra galimybė įdėti savo serverio logotipą, interneto tinklalapio adresą.

Naujasis "Linmod" palaiko C3, C4, C5 žaidimo kronikų failus. Programa išleista dvejomis kalbomis - Lietuvių ir Anglų, bei turi naują išvaizdą ir pilną įrankių komplektą, kurio jums prireiks kuriant savąjį "Lineage2" serverį.

Kur rasti? : http://www.linmod.com, Forumas
Naujienų sąrašas