2006-11-21 23:24 FTB ir NCsoft uždarė nelegalų žaidimų tinklą.
FTB agentai bendradarbiaudami su atstovais iš NCsoft’s® North American business sėkmingai uždarė nelegalų žaidimų tinklą, kuris gaudavo pelną teikdamas nelegalias paslaugas savo žaidėjams. Šis žaidimų tinklas buvo uždarytas po atliktų kratų ir apklausų, kurios buvo atliktos įvairiuose miestuose nuo Kalifornijos iki Virdžinijos.

Federalinės paieškos orderiai buvo išduoti L2Extreme savininkams, kurie taipogi buvo apklausti atliekant kratas. L2Extreme teikdavo nelicenzijuotas NCsoft tinklinio žaidimo Lineage® II paslaugas. Orderis įgalino pareigūnus sustabdyti L2Extreme veiklą, kol bus renkami įkalčiai tolesniam bylos tyrimui.
FTB apskaičiavo, kad L2Extreme turėjo iki 50 tūkstančių vartotojų, besinaudojančiu jų paslaugomis. NCsoft teigia, kad piniginiai nuostoliai jų kompanijai, atsirandantys dėl nelegalios šio žaidimų tinklo veiklos, siekė milijonus dolerių per metus.
L2Extreme savo tinklapyje http://www.l2extreme.com teigė, kad jų žaidimų tinkle buvo daugiau nei pusė milijono vartotojų, kurie buvo užsiregistravę žaidimui jų tinkle.
“Tokie tyrimai kaip šis yra būtini užkertant kelią vartotojams vogti iš kompanijų, kaip NCsoft,” teigė Mattas Esberis, NCsoft America vyriausiasis advokatas. “To pasekoje nuostoliai paveikia mūsų vartotojams teikiamą pagalbą, gaminio tobulinimą ir galiausiai jie paveikia mūsų žaidėjų bendruomenes, kurios dažniausiai stengiasi žaisti žaidimus legaliai. Ši grupė atsisiųsdavo mūsų Lineage II programinės įrangos versijas iš mūsų serverių, kas mums kainavo arti milijono dolerių vertės duomenų srauto.”

“Mes ėmėmės šių veiksmų, nes mes tvirtai tikime savo teisėmis į intelektinės nuosavybės apgynimą, kuriai sukurti mums prireikė šitiek pastangų ir darbo. Mes ypatingai patenkinti FTB bendradarbiavimu su mumis, siekiant kad ši byla ateitų iki dabartinės stadijos ir mes norime,  kad mūsų klientai suprastų, kad mes kovosime su nelegaliais žaidimų tinklais ir ateityje, siekdami palaikyti vietisumą visuose NCsoft žaidimuose.”
L2Extreme byla nagrinėjimas tesiasi...


Naujienų sąrašas