Įsidėk savo reklamą
2007-07-14 16:55 Dideli nuostoliai
Policija tiria programavimo kodo vagystę Online žaidimui "Lineage III", kuris yra kuriamas didžiausio Korėjos žaidimų gamintojo - NCSoft

Seulo Metropoliteno Policija trečiadienį sakė, kad 7 buvę NCSoft darbuotojai yra įtariami pardavę technologiją pagrindinei Japonijos žaidimų kompanijai.

Septynetas paliko Korėjos firmą vasarį ir per darbo pokalbį leido Japonijos kompanijai peržvelgti programinę įrangą. Policija tiki, kad technologija gali būti nukopijuota per demonstraciją.Buvę NCSoft darbuotojai taip pat yra įtariami rugsėjį nutekinę "Lineage III" programinį dizainą, pasinaudojant e-mail ar disku.

Anot policijos ir industrijos žmonių, žaidimų kompanija nukentėjo nuo vidaus valdymo problemų, nes buvo dėl menkų bendradarbiavimo įgūdžių, buvo atleistas vyresnysis žaidimo programuotojas.

Tačiau atleidimas vedė tik link didesnių problemų kompanijai. O tai atsitiko todėl, kad dar 90 žmonių grupė išėjo iš darbo (Kartu su savo vadu).

NCSoft atstovas apskaičiavo galimą žalą. Ir ji siekia 1 trilijoną vonų, t.y apie 1.1 milijardo Amerikos dolerių. Skaičiai tokie dideli, nes "Lineage I" ir "Lineage II" pardavimai siekė 1.5 trilijono vonų.


Naujienų sąrašas